Uwiąz dla konia ClassicSoft, bezpieczny karabińczyk, granatowy, 200 cm, Covalliero
66,57 zł
Brak w magazynie
Opis
- atrakcyjny, stabilny powróz
- kolorystycznie pasujący do kantara ClassicSoft
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 cm |
| Marka | COVALLIERO |
| Kolor producenta | granatowy |
| Długość | 2 m |
| Drugi kod | 3224767 |
| Główny EAN-13 | 4018653243992 |
| Kod dostawcy | 3224767 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Waga netto | 0.22 kg |
| Kod CN | 4201 00 00 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/50 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Pakowanie - informacja logistyczna | 1/50 |
| URL Key | uwiaz-dla-konia-classicsoft-bezpieczny-karabinczyk-granatowy-200-cm-covalliero-3224767 |
| Kolor | granatowy |
| EAN-13 | 4018653243992 |
| Kod taryfy celnej | 4201 00 00 |
| Widoczny w e-commerce | Tak |
| Kraj pochodzenia | Indie |
| Ilość w opakowaniu | 1.0000 |
| Opis zwyczajowy | WYROBY SIODLARSKIE I RYMARSKIE DLA ZWIERZĄT, POSTRONKI,SMYCZE, NAKOLANNIKI, KAGAŃCE,UBIORY PSÓW |
| Wielokrotność j.m. bazowej | 1.0000 |
| Nazwa | Uwiąz dla konia ClassicSoft, bezpieczny karabińczyk, granatowy, 200 cm, Covalliero |
| Nowość w katalogu | Tak |
| Opis | <ul><li>atrakcyjny, stabilny powróz</li><li>kolorystycznie pasujący do kantara ClassicSoft</li></ul> |
| Waga brutto | 0.22 kg |
| Tax Class | VAT23 |
| ABC | A |
| Grupa księgowa | Towary 23% |
| Jednostka miary | Sztuka |
| Główny kod kreskowy typ | EAN13 |
| Jednostka zakupowa | Sztuka |
| Jednostka magazynowa | Sztuka |
| Visibilty CA | Not |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuka |
| Base | /1/7/174915_fd53.jpg |
| Display WeSupply Delivery Estimation | Tak |
| Small | /1/7/174915_fd53.jpg |
| Meta title | Uwiąz dla konia ClassicSoft, bezpieczny karabińczyk, granatowy, 200 cm, Covalliero |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
| Thumbnail | /1/7/174915_fd53.jpg |
| Meta description | Uwiąż dla konia ClassicSoft od Covalliero, 200 cm, granatowy, z bezpiecznym karabińczykiem. Atrakcyjny i stabilny, pasuje do kantara ClassicSoft. |
| Artykuł | 3224767 |
| Grupa Asortymentowa - nazwa | Uwiązy |
| Zdjęcie 1 | f/d/5/3/fd5390f9bc0a6acbf5256fbd94c3fe5c721d23d1_174915.jpg |
| Nazwa branży | Branża 04 |
| Kod branży | 2004 |
| Zdjęcie 2 | b/a/1/9/ba19e8b1ca2d144b072193d86ccb61abaa4983c7_174917.jpg |
| Minimalna ilość do zamówienia | 1.0000 |
| Enable RMA | 2 |
| Grupa Asortymentowa - kod | 110302000000 |
| Stan magazynowy | 3.0000 |
| Stan magazynowy - maksimum | 5.0000 |
| Stan magazynowy - minimum | 3.0000 |
| Cena PL14 | 21.790000 |
| Cena PL15 | 19.630000 |
| Cena PL23 | 23.560000 |
| Cena PL24 | 23.560000 |
| Cena PL25 | 23.560000 |
| Cena PL01 | 0.000000 |
| Cena PL02 | 26.500000 |
| Cena PL03 | 26.500000 |
| Cena PL04 | 23.560000 |
| Cena PL05 | 23.560000 |
| Cena PL06 | 0.000000 |
| Sugerowana cena detaliczna brutto | 34.140000 |
| Rozmiar | 200 cm |




