Dolmix Garlic czosnek dla bydła trzody drobiu królików zwierząt Dolfos 1kg
28,00 zł
DOLMIX Garlic 1kg – naturalna mieszanka z czosnkiem i kwasami omega wspierająca odporność, trawienie i zdrowie bydła mlecznego i opasowego.
951 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

DOLMIX Garlic
Opakowanie: 1kg
Mieszanka paszowa uzupełniająca wspomagająca układ odpornościowy, pokarmowy i oddechowy
Właściwości
Zawiera naturalne składniki – ekstrakt z czosnku wraz z kwasami omega-3 i omega-6, które mają działanie:
- przeciwbakteryjne
- przeciwwirusowe
- przeciwgrzybicze
- przeciwrobacze
- pobudzające trawienie
- wspierające antybiotykoterapię
- wzmacniające odporność i kondycję
Instrukcja stosowania
bydło mleczne i opasowe – 25-50 g na sztukę dziennie

Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 5 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Zastosowanie | poprawa ogólnej kondycji |
| EAN | 5906764766396 |
| Kod producenta | Czosnek Dolfos Dolmix Garlic 1kg |
| Marka | Dolfos |
| Nazwa handlowa | Czosnek Dolfos Dolmix Garlic na odporność 1kg |
| Postać | puder |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |







