TKK Nature dla gołębi 250ml Backs
45,99 zł
990 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

TKK NATURE BACKS
Opakowanie: 250 ML
Naturalny preparat zapobiegający przed trychomonadozą, kokcydiozą i zapaleniem błony śluzowej wola. Ponadto wspiera pierzenie puchu i uwalnia górne drogi oddechowe od śluzu.
Dawkowanie:
- przed rozpoczęciem sezonu lotowego: 3 ml na 1 l wody przez 10 dni
- w trakcie sezonu lotowego: 3 ml na 1 l wody – 2-3 razy w tygodniu
- W przypadku biegunki podawać : 4 ml na 1 l wody przez 8 dni
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Backs |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Zastosowanie | poprawa ogólnej kondycji |
| Kod producenta | TKK Nature dla gołębi Backs 250ml |
| Nazwa handlowa | TKK Nature dla gołębi na loty rozpłód odchów pierzenie Backs 250ml |
| Opakowanie | plastikowa butelka |
| Postać | płyn |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 0.25 |
| Waga | 0.5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| EAN | 4035857017259 |




