TERRA – MINERAL z kwasem krzemowym dla gołębi 1kg
45,99 zł
999 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

BACKS Terra Mineral
Opakowanie: 1 Kg
Proszek mineralny dla gołębi.
Backs Terra – Mineral jest wyśmienitym, naturalnym produktem z wieloma pierwiastkami śladowymi. Przyczynia się do polepszenia jakości piór. Substancje organiczne zawarte w Backs Terra Mineral są w stanie wchłaniać substancje szkodliwe z jelita i dzialają przez to kojąco na cały trakt trawienny. Dlatego też przy zaburzeniach jelit zaleca się podawanie Backs Terra-Mineral.
Backs Terra – Mineral powinno podawać się przez cały rok w ilości 1 łyżka stołowa na 1 kg. karmy.
.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 4035857012612 |
| Kod producenta | TERRA MINERAL kwas krzemowy dla gołębi 1kg |
| Marka | Backs |
| Rodzaj | elektrolity |
| Nazwa handlowa | TERRA – MINERAL z kwasem krzemowym dla gołębi 1kg Backs na wzrost rozwój |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 1.5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 |




