Avipharm regeneracja dla gołębi Rohnfried 1000 ml
86,00 zł
992 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Avipharm Rohnfried
Opakowanie: 1000 ml
- Regeneracja
- Bilans aminokwasów
- Wspomaganie metabolizmu
Avipharm jest mieszanką elektrolitów, witamin i aminokwasów, która znacznie skraca czas regeneracji po lotach. Aminokwasy odciążają organizm gołębia i wspomagają metabolizm w okresie pierzenia i lęgu. Witaminy wzmacniają gołębie po kuracjach antybiotykowych i okresach stresogennych.
Zalecane stosowanie:
Należy podawać codziennie w okresie pierzenia i lęgu, w okresie wychowu młodych i po lotach konkursowych oraz kuracjach antybiotykowych w celu wzmocnienia organizmu – 20 ml (4 nakrętki) Avipharm na 1 litr wody.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 5 × 5 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 4041489000804 |
| Kod producenta | Avipharm regeneracja dla gołębi Rohnfried 1L |
| Marka | Röhnfried |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Nazwa handlowa | Avipharm regeneracja dla gołębi Rohnfried 1000 ml 1L |
| Opakowanie | plastikowa butelka |
| Postać | płyn |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 1 |
| Waga | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.5 |




