Skrzynka na akcesoria Siena, szary/różowy, Covalliero
155,00 zł
6 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego ze wzmocnioną pokrywą
- prawidłowo zamknięta skrzynia może być załadowana do max. 100 kg
- dwukolorowy wzór
- zaw. wyjmowana wkładka i uchwyt na szczotkę
- wymiary (dł. X szer. X wys.): 400 x 275 x 245 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,06 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 26 × 24,5 cm |
| Drugi kod | 321788 |
| Marka | COVALLIERO |
| Kod dostawcy | 321788 |
| Wysokość | 24.5 cm |
| Waga netto | 1.06 kg |
| Kolor producenta | szary/pink |
| Szerokość | 26 cm |
| Główny EAN-13 | 4018653178645 |
| Długość | 40 cm |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 3926 90 97 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Pochodzenie | Made in Italy |




