RODIMIN dodatek mineralny z anyżem dla gołębi 1kg
24,49 zł
994 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

BACKS Rodimin
Opakowanie: 1 Kg
Rodimin – proszek mineralny przysmak na loty
RODIMIN mit ANIS 1kg- mineralny dodatek pokarmowy z anyżem, polecany szczególnie podczas lotów
Skład został dobrany na podstawie długoletniego doświadczenia. Backs Rodimin zapobiega związanemu z wieloma niebezpieczeństwami żerowaniu na polach.
Skład: rodonit (mielony), węglan wapnia, dwufosfat, muszle, algi morskie, piasek kwarcowy, węglan sodu, chlorek sodu
Składniki odżywcze: 8,3% wapnia, 0,9% fosforu, 0,7% sodu
Składniki dodatkowe: aromat anyżowy
Wskazówki dotyczące karmienia:
Backs Rodimin należy podawać gołębiom w miseczkach do dowolnego spożycia. Korzystne jest mieszanie Rodimin z Backs VI-SPU-MIN w stosunku 1:1.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 4035857012605 |
| Kod producenta | RODIMIN dodatek z anyżem dla gołębi 1kg Backs |
| Marka | Backs |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Nazwa handlowa | RODIMIN dodatek mineralny z anyżem dla gołębi 1kg Backs nja wzrost rozwój |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 1 |
| Waga | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.2 |




