PROTEINA 66% białko zwierzęce dla gołębi OVIGOR
59,99 zł
998 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

PROTEINA 66% Ovigor
Opakowanie: 250g
PROTEINA to lekkostrawny 66% koncentrat białkowy. Zawiera białka zwierzęce oraz białka roślinne (multiproteiny). Jest naturalnym koncentratem, który odbudowuje i regeneruje tkankę mięśniową. Umożliwia szybki powrót gołębi do formy, po ciężkim locie i przygotowuje gołębia do kolejnego lotu. Wspomaga procesy trawienne, układ odpornościowy oraz pierzenie. Poprawia wydolność pokarmu – karmiących rodziców (szybszy i zdrowszy wzrost młodych gołębi).
Zalecane stosowanie:
w okresie lotowym:
– po odbytym locie – 2 łyżki stołowe (20 g) na 1 kg karmy zwilżonej wcześniej OviDachol,
– przed lotem – 2 łyżki stołowe (20 g) na 1 kg karmy zwilżonej wcześniej olejkiem OlejMix,
w okresie lęgowym i pierzeniowym:
– 4 posiłki w tygodniu – 2 łyżki stołowe (20 g) na 1 kg karmy zwilżonej wcześniej OviDachol lub olejkiem OlejMix

Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Proteina 66% dla gołębi Ovigor 250g |
| Marka | inna |
| Rodzaj | inny |
| Nazwa handlowa | PROTEINA 66% białko zwierzęce roślinne dla gołębi OVIGOR 250g |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 0.25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |




