Podstawka pod lizawkę solną, metalowa, Kerbl
79,96 zł
203 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- ocynkowana
- wymiary: 20,5 x 20,5 x 23,5 cm
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,5 × 20,5 × 23,5 cm |
| Drugi kod | 32472 |
| Marka | KERBL |
| Kod dostawcy | 32472 |
| Wysokość | 23.5 cm |
| Waga netto | 1.27 kg |
| Szerokość | 20.5 cm |
| Główny EAN-13 | 4018653324721 |
| Długość | 20.5 cm |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 7326 90 98 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poprzedni kod SKU | 10-1221 |



