Piłka Zabawka dla psa Toy Fastic okrągła Kerbl
79,99 zł
1000 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Piłka dla psa Toy Fastic, okrągła – Kerbl
Wymiar: 20 cm
- z gumy termoplastycznej
- wytrzymała i odporna na gryzienie
- przyjazna dla zębów i dziąseł
- niezatapialna
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 4018653067987 |
| Kod producenta | Piłka dla psa Toy Fastic okrągła, 20 cm Kerbl |
| Marka | bez marki |
| Nazwa handlowa | Piłka dla psa Toy Fastic, okrągła, 20 cm, Kerbl psów pies zabawka |
| Rodzaj | piłka |
| Waga (g) | 263 |
| Wiek zwierzęcia | dla wszystkich psów |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |



