Piasek dla szynszyli chomików gryzoni do kąpieli Vitapol 5,1kg 3L
24,72 zł
881 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Piasek Dla Szynszyli – Vitapol
Opakowanie : Wiadro 3L 5,1kg
Oferowany Państwu piasek dla szynszyli jest niezwykle ważnym elementem w hodowli szynszyli. Kąpiel pyłowa tego sympatycznego zwierzątka jest dla niego zabiegiem pielęgnacyjnym usuwającym z futra zanieczyszczenia i tłuszcz.Dzięki szlachetnym minerałom zawartym w piasku dla szynszyli zapewnicie Państwo swoim ulubieńcom najlepsze warunki do utrzymania codziennej higieny.
Skład: piasek 100 %.
Każdorazowo po kąpieli pyłowej należy z piasku odsiać zanieczyszczenia, a po około 14 kąpielach piasek wymienić.

Informacje dodatkowe
| Waga | 5,1 kg |
|---|---|
| Wyrób medyczny | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5904479010612 |
| Kod producenta | Piasek do gryzoni do kąpieli Vitapol 5,1kg 3L |
| Marka | Vitapol |
| Nazwa handlowa | Piasek dla szynszyli chomików gryzoni do kąpieli Vitapol 5,1kg 3L |
| Przeznaczenie | dla gryzonia i królika |
| Rodzaj | pył kąpielowy |
| Postać | proszek |
| Pojemność | 3 |
| Waga (g) | 5100 |
| Produkt nie zawiera | barwników, silikonów |
| Zastosowanie | higiena, mycie, skóra i sierść, inne |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.1 |




