MIX VIT 4% KK Witaminy dla kur niosek Ekoplon 4k
25,00 zł
740 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Mix Vit 4% KK Ekoplon
Opakowanie: 4kg
Mieszanka paszowa uzupełniająca
Mieszanka paszowa uzupełniająca mineralno – witaminowo – aminokwasowa, przeznaczona dla kurcząt i kur w chowie przyzagrodowym
Korzyści dla hodowcy
uzupełnia składniki mineralne i witaminowe w paszach gospodarskich,
zapobiega stratom powstającym w wyniku niedoborów Ca (łamliwość kości, krucha skorupa).
Korzyści dla drobiu przyzagrodowego
wysoka zawartość Ca zapewnia doskonałą kondycję układu kostnego,
witaminy poprawiają odporność i zdrowotność ptaków,
aminokwasy zapewniają zrównoważony rozwój organizmu.
Zastosowanie
Przeznaczenie:
kurczęta, kury.
Dawkowanie:
4% w 1t mieszanki pełnoporcjowej.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 20 × 20 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Zastosowanie | |
| Kod producenta | 2130024 |
| Marka | inna |
| Nazwa handlowa | MIX VIT 4% KK Witaminy dla kurcząt kur niosek Ekoplon 4kg |
| Rodzaj | witaminy |
| Przeznaczenie | dla kur, inne |
| Waga | 4 |
| Forma | inna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.1 |




