Karma Dla Ptaków Wolnożyjących Uniwersalna 4 Pory Roku Garden&Fun 2,5 kg
32,99 zł
997 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Karma Dla Ptaków Wolnożyjących Uniwersalna 4 Pory Roku – Garden&Fun
Opakowanie: 2,5 kg
Pokarm dla ptaków wolno żyjących uniwersalny 4 pory roku to mieszanka wielu gatunków ziaren zbóż i nasion o odpowiedniej ilości tłuszczu, dzięki czemu można skarmiać ją również w okresie zimy. Różnorodność składu sprawia, że pokarm jest atrakcyjny dla wielu gatunków ptaków. Zawiera zarówno całe jak i obłuszczone nasiona słonecznika będące ptasim przysmakiem a zarazem stanowiące źródło energii poprzez wysoką zawartość tłuszczu.
Mieszanka paszowa uzupełniająca.
Skład: proso żółte, proso białe, nasiona słonecznika obłuszczone, nasiona mozgi kanaryjskiej, proso czerwone, pszenica, nasiona słonecznika paskowane, nasiona krokoszu barwierskiego, sorgo czerwone, sorgo białe, nasiona nigru, siemię lniane
Zawartość składników analitycznych: białko surowe (ozn. met.Kjeldahla) min. 10,4%, oleje i tłuszcze surowe min. 3,9%, włókno surowe max. 11,6%, popiół surowy max. 3,8%, wilgotność max. 12%.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5904479128898 |
| Kod producenta | Karma Ptaki Wolnożyjące Garden&Fun 2,5 kg |
| Marka | Garden&Fun |
| Waga | 2.5 |
| Nazwa handlowa | Karma Dla Ptaków Wolnożyjących Uniwersalna 4 Pory Roku Garden&Fun 2,5 kg |
| Rodzaj | mieszanka |
| Wielkość zwierzęcia | uniwersalne |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.5 |



