Jungtierpulver do gołębi forma odporność Rohnfried
119,89 zł
1000 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Jungtierpulver Rohnfried
Opakowanie: 500g
Jungtierpulver to kombinacja ukierunkowana na uaktywnienie pasywnego i aktywnego układu immunologicznego w połączeniu z ochroną jelita. Produkt ten jest bogaty w egzogenne aminokwasy z immunologicznie aktywnymi antyciałami z kolostrum i żółtka, z wartościowymi drożdżami Torula i sproszkowaną celulozą pobudzającą pracę jelit. Beta glukany aktywują układ immunologiczny, a składniki probiotyczne odżywiają i stabilizują florę bakteryjną jelita. Pod wpływem produktu zwiększa się powierzchnia jelita, a tym samym podnosi się odporność, bo jak wiadomo 70% układu immunologicznego ma swe korzenie w jelicie.
Zalecane stosowanie:
Po locie konkursowym: 1-2 posiłki 20 g na 1 kg karmy lub na ok 40 gołębi.
Przed koszowaniem: 2-4 posiłki 10 g na 1kg karmy lub na ok 40 gołębi.
Przy większych wymaganiach i obciążeniach organizmu jak wychów młodych, trening czy pierzenie: 4-5 razy w tygodniu 10 g na 1 kg karmy.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Röhnfried |
| Rodzaj | probiotyki i prebiotyki |
| Zastosowanie | poprawa ogólnej kondycji |
| Kod producenta | Jungtierpulver do gołębi Rohnfried 500g |
| Nazwa handlowa | Jungtierpulver dla gołębi na forme odporność Rohnfried 500g |
| Postać | proszek |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 0.5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Pojemność | 500 |



