Horslyx Garlic Lizawka 5kg
155,00 zł
987 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
⭐️Horslyx Garlic Lizawka 5 kg ⭐️

➡️Zastosowanie:
✅Ochrona przed owadami – skutecznie odpycha muchy i inne irytujące owady
✅Naturalny czosnek – zawiera suszony czosnek, który zmniejsza atrakcyjność zapachu skóry konia dla owadów
✅Idealna do stosowania podczas ćwiczeń – pomaga w czasie rozciągania i aktywności fizycznej konia
✅Smakowita i nie wymaga mieszania – doskonała smakowo, może być podawana samodzielnie

➡️Cechy produktu:
✅Zmniejsza atrakcyjność dla owadów – naturalna ochrona przed ukąszeniami
✅Organicznie związane pierwiastki śladowe – wspiera zdrowie ogólne konia
✅Wspiera mocne, stabilne kopyta – dzięki biotynie, cynkowi i innym składnikom
✅Stabilizuje trawienie – wspomaga równowagę w układzie pokarmowym

➡️Składniki analityczne:
- Białko surowe: 6%
- Oleje i tłuszcze surowe: 6%
- Włókno surowe: 0,30%
- Popiół surowy: 39%
- Wapń: 2,3%
- Fosfor: 1,6%
- Sód: 9%
- Magnez: 0,4%
- Lizyna: 0,23%
- Metionina: 0,05%
➡️Dodatki na 1 kg:
- Witamina A: 25 000 IU
- Witamina D3: 4000 IU
- Witamina E: 1200 mg
- Witamina B12: 220 mcg
- Biotyna: 2000 mcg
- Cynk (siarczan cynku): 1080 mg
- Cynk (chelat cynku): 120 mg
- Mangan: 800 mg
- Miedź: 600 mg
- Jod: 6 mg
- Selen: 3 mg
➡️Skład:
Odwodniona melasa z trzciny cukrowej, chlorek sodu, pasza z glutenu kukurydzianego, fosforan jednowapniowy, roślinny kwas tłuszczowy (palmowy), sól czosnkowa (2,75%), węglan wapnia, tlenek magnezu.

➡️Dawkowanie:
- ✅Konie 300 kg: 200 g dziennie
- ✅Konie 500 kg: 250 g dziennie
- ✅Konie 700 kg: 300 g dziennieZaleca się nie przekraczać 3,7% dziennej dawki pokarmowej.
Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5060050111243 |
| Kod producenta | Horslyx Garlic Lizawka 5kg |
| Marka | Horslyx |
| Nazwa | Horslyx Garlic Lizawka 5kg |
| Rodzaj | lizawka |
| Waga | 5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5 |






