Dolmix GK Grower 2% Gęsi Kaczki Dolfos 20kg
169,00 zł
979 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Dolmix GK Grower 2% Gęsi Kaczki – Dolfos
Opakowanie: 20g
Mieszanka paszowa uzupełniająca – mineralna
dla brojlerów drobiu wodnego od 5 do 12 tygodnia życia
Właściwości
Produkt zapewnia maksymalne wykorzystanie paszy, lepsze wchłanianie składników odżywczych, wysokie przyrosty dzienne przy jednoczesnym niskim zużyciu paszy, uzyskanie i utrzymanie przez cały okres tuczu najwyższych parametrów produkcyjnych, tuszki najwyższej jakości o wysokim procencie mięsności, wysoki status zdrowotny stada, właściwy rozwój młodych ptaków – odpowiednia mineralizacja kośćca, prawidłowe upierzenie, pełne wykorzystanie potencjału genetycznego ptaków. Ponadto redukuje stres. Gwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy minimalizacji kosztów produkcji.
Instrukcja stosowania
2 kg na 100 kg paszy – 2%
Informacje dodatkowe
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 20 cm |
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Dolmix GK Grower 2% Gęsi Kaczki Dolfos 20kg |
| Marka | Dolfos |
| Przeznaczenie | dla drobiu |
| Waga | 25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 25 |



