Aidi Calcium Forte aminokwasy dla gołębi 10kg
235,99 zł
998 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Aidi Calcium Forte
Opakowanie: 10kg
Zawiera wszystkie niezbędne minerały, pierwiastki śladowe oraz aminokwasy w celu szybkiego zrekompensowania niedoborów substancji odżywczych powstających podczas lotów, rozpłodu oraz pierzenia.
AIDI Calcium Forte ma niską zawartość fosforu, natomiast wysoką zawartość wapnia, co sprawia, że mieszanka jest łatwo przyswajalna.
AIDI Calcium Forte polepsza funkcjonowanie organizmu po wyczerpującym locie, podczas wychowu młodych oraz podczas pierzenia.
AIDI Calcium Forte znacznie zwiększa zdolności rozpłodowe oraz lotowe naszych gołębi, natomiast specyficzna struktura mieszanki sprawia, iż gołębie są smakoszami tej łatwo przyswajalnej mikstury.
SPOSÓB UŻYCIA:
łyżka stołowa dla 10 golebi,
należy podawać 1 raz dziennie
od sparowania do zniesienia jaj,
3 razy w tygodniu podczas wychowu młodych,
podczas lotów na trzy dni przed koszowaniem,
3 razy w tygodniu podczas pierzenia.
AIDI CALCIUM FORTE najlepiej podawać
w małych miseczkach.

Informacje dodatkowe
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Zastosowanie | inne |
| Postać | proszek |
| Kod producenta | Aidi Calcium Forte dla gołębi 10kg |
| Marka | inna |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Nazwa handlowa | Aidi Calcium Forte aminokwasy minerały dla gołębi 10kg |
| Opakowanie | inne |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 10 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10 |




