Tusz do tatuowania TopMarker, czarny, 1000 ml
87,40 zł
Brak w magazynie
Opis
- Kolor: czarny
- Zmywalny
- Idealny do użycia ze szczypcami do tatuażu i stemplami
- Zawartość: 1000 ml
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,35 kg |
|---|---|
| Drugi kod | 1931 |
| Marka | KERBL |
| Kod dostawcy | 1931 |
| Waga netto | 1.35 kg |
| Kolor producenta | czarny |
| Główny EAN-13 | 4018653190319 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Pojemność/Objętość | 1000 ml |
| Kod CN | 3215 90 70 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/6 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poprzedni kod SKU | 07-0522 |



