Torba na akcesoria do pielęgnacji, 30 x 25 x 25 cm, gold, MagicBrush
96,18 zł
20 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
Torba pielęgnacyjna MagicBrush oferuje wiele opcji przechowywania wszystkich produktów pielęgnacyjnych. Niezależnie od tego, czy są to szczotki, grzebienie, szampony czy maszynka do strzyżenia, złota torba ma miejsce na wszystko.
- wykonana z
odpornego na plamy, łatwego w czyszczeniu i wytrzymałego materiału; - 6 przegródek na
zewnątrz z mocowaniem gumki; - duża
przegroda wewnątrz; - może być całkowicie
zamknięta sznurkiem ściągającym; - z solidną podstawą
i plastikowymi nóżkami, chroni przed wilgocią; - odpinany pasek na
ramię z wyściółką.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,44 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 25 × 25 cm |
| Marka | MAGICBRUSH |
| Drugi kod | 80133 |
| Kod dostawcy | 80133 |
| Długość | 30 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Kod CN | 4202 92 98 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/20 |
| Główny EAN-13 | 4018653284940 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Waga netto | 0.44 kg |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Dedykowane dla | koni |








