TJW PRO Immuno Probiotyk dla gołębi 1000 g 1 kg
76,49 zł
990 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

PRO Immuno TJW
Opakowanie: 1000g
Zalecenia i opis produktu: Wzmacnianie odporności gołębi
Betaglukany i mannany (MOS i FOS), znajdujące się w składzie preparatu budują naturalną odporność organizmu, zabezpieczają przewód pokarmowy przed kolonizacją patogenów, stymulują aktywność immunologiczną fagocytów, wzmagają aktywność pozytywnej mikroflory jelitowej z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacteria tworząc barierę immunologiczną przeciwko chorobom.
Zawiera:
– najskuteczniejszy zarejestrowany preparat przeciwko mykotoksynom pochodzenia grzybowego firmy BIOMIN
– wysokiej jakości probiotyki- Bacillus licheniformis, Bacillus subtilis,
-miedź w formie chelatu, która działa przeciwgrzybicznie i pomaga naturalnie walczyć z drożdżakami z rodzaju Candida,
– cynk w formie chelatu, który wspomaga budowę odporności organizmu
– witaminę C, która chroni organizm przed infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | TJW PRO Immuno Probiotyk dla gołębi 1000g 1kg |
| Marka | inna |
| Rodzaj | probiotyki i prebiotyki |
| Nazwa handlowa | TJW PRO Immuno Probiotyk dla gołębi na loty rozpłód odchów młode 1000 g 1 kg |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |




