Termobuty jeździeckie Classic, czarny, roz. 26, Covalliero
316,42 zł
2 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- użyteczna ochrona przed zimowymi temperaturami
- przytulny i ciepły z podszewką ze sztucznego futra
- regulowany trzonek za pomocą zapięcia na rzep
- wodoodporny but syntetyczny z podeszwą z rowkiem bieżnika, która pasuje również do strzemion
- łatwy do czyszczenia materiał zewnętrzny
- rozmiary 26 – 35 z 3 rzepami
- rozmiary 36 – 45 z 4 rzepami
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,704 kg |
|---|---|
| Marka | COVALLIERO |
| Drugi kod | 3222051 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Kolor producenta | czarny |
| Główny EAN-13 | 4018653121573 |
| Kod dostawcy | 3222051 |
| Waga netto | 0.704 kg |
| Kod CN | 6404 19 90 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| URL Key | termobuty-jezdzieckie-classic-czarny-roz-26-covalliero-3222051 |
| ABC | D |
| EAN-13 | 4018653121573 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość w opakowaniu | 1.0000 |
| Kolor | czarny |
| Kod taryfy celnej | 6404 19 90 |
| Opis zwyczajowy | OBUWIE |
| Waga brutto | 0 kg |
| Nazwa | Termobuty jeździeckie Classic, czarny, roz. 26, Covalliero |
| Tax Class | VAT23 |
| Opis | <ul><li>użyteczna ochrona przed zimowymi temperaturami</li><li> przytulny i ciepły z podszewką ze sztucznego futra</li><li>regulowany trzonek za pomocą zapięcia na rzep</li><li>wodoodporny but syntetyczny z podeszwą z rowkiem bieżnika, która pasuje również do strzemion</li><li>łatwy do czyszczenia materiał zewnętrzny</li><li>rozmiary 26 – 35 z 3 rzepami</li><li>rozmiary 36 – 45 z 4 rzepami</li></ul> |
| Opis oryginalny Kerbl | praktyczna ochrona przed zimowym chłodem, przyjemnie ciepłe dzięki wyściółce ze sztucznego futra, regulowane zapięcia na rzep dla różnych wielkości łydek, wodoszczelny syntetyczny but z profilowaną podeszwą pasującą również do strzemiona, łatwy w pielęgnacji materiał zewnętrzny, rozmiary 26–35 z 3 zapięciami na rzep, rozmiary 36–45 z 4 zapięciami na rzep |
| MOQ - Zwiększanie ilości | 1 |
| Jednostka sprzedażowa | Para |
| Visibilty CA | Not |
| Base | /1/0/106546_Hauptbild__3222069_2a33.jpg |
| Display WeSupply Delivery Estimation | Tak |
| Small | /1/0/106546_Hauptbild__3222069_2a33.jpg |
| Meta title | Termobuty jeździeckie Classic, czarny, roz. 26, Covalliero |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
| Thumbnail | /1/0/106546_Hauptbild__3222069_2a33.jpg |
| Meta description | Termobuty jeździeckie Classic Covalliero, czarne, roz. 26. Ochrona przed zimą, ciepłe z futrem, wodoodporne, łatwe w czyszczeniu, pasują do strzemion. |
| Artykuł | 3222051 |
| Grupa Asortymentowa - nazwa | Obuwie |
| Zdjęcie 1 | 2/a/3/3/2a3342721bcc5a5ea1bb1d93a467dc72dee50791_106546_Hauptbild__3222069.jpg |
| Nazwa branży | Branża 04 |
| Cena PL01 | 0.000000 |
| Cena PL02 | 124.460000 |
| Cena PL03 | 124.460000 |
| Cena PL04 | 110.630000 |
| Cena PL05 | 110.630000 |
| Cena PL06 | 0.000000 |
| Cena PL14 | 104.170000 |
| Kod branży | 2004 |
| Cena PL15 | 92.190000 |
| Cena PL23 | 110.630000 |
| Cena PL24 | 110.630000 |
| Cena PL25 | 110.630000 |
| Zdjęcie 2 | b/1/d/c/b1dc074e855247838d8e61de5080b74dbe1f0633_111940_Zusatzbild__3222069.jpg |
| Zdjęcie 3 | e/5/f/d/e5fd0b69c8fdf657ad20d4fd3186266dd2fff376_180651.JPG |
| Enable RMA | 2 |
| Grupa Asortymentowa - kod | 110103000000 |
| Sugerowana cena detaliczna brutto | 171.040000 |
| Rozmiar | 26 |





