Taśma miernicza do określania wagi Animeter, 2,5m, zielony, Kerbl
55,31 zł
4 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- dla bydła i trzody chlewnej
- długość 250 cm
- z przyciskiem do automatycznego zwijania taśmy
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,067 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,5 cm |
| Drugi kod | 219 |
| Marka | KERBL |
| Kod dostawcy | 219 |
| Waga netto | 0.067 kg |
| Główny EAN-13 | 4018653210093 |
| Długość | 2.5 m |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 9017 80 10 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/6/24/96/2880 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poprzedni kod SKU | 10-5100 |





