Tarcza do korekcji racic Standard, rzadka granulacja, dwustronna, śr. 115 mm, Kerbl
197,01 zł
2 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- Ziarno z twardego metalu
- Granulacja 30
- Najlepszy stosunek jakości do ceny
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,345 kg |
|---|---|
| Marka | KERBL |
| Drugi kod | 16359 |
| Kod CN | 6805 30 00 |
| Główny EAN-13 | 4018653163597 |
| ø Średnica | 115 mm |
| Aktualność | Oferta stała |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Materiał | Metal |
| Kod dostawcy | 16359 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Waga netto | 0.345 kg |
| Poprzedni kod SKU | 01-3181 |



