Tarcza do korekcji racic Basic, śr. 127 mm, Kerbl
23,78 zł
36 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- Do szlifowania i czyszczenia racic i kopyt (do szlifierki jednoręcznej)
- Listkowa
- Duża trwałość
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,09 kg |
|---|---|
| Marka | KERBL |
| Drugi kod | 1631 |
| Kod CN | 6805 30 00 |
| Główny EAN-13 | 4018653160312 |
| ø Średnica | 127 mm |
| Aktualność | Oferta stała |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 5/200 |
| Kod dostawcy | 1631 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Waga netto | 0.09 kg |
| Poprzedni kod SKU | 01-3111 |



