Szczotka podwójna dla psa do sierści 24×7 cm Kerbl
32,00 zł
999 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Szczotka podwójna dla psa, Kerbl
24 cm x 7 cm
- z elastyczną główką
- idealnie dopasowuje się do konturów ciała zwierzęcia
- zaokrąglone końcówki szpilek: do usuwania skołtunień, brudu i kłębów włosów
- włosie syntetyczne: do usuwania najdrobniejszych cząsteczek kurzu i nadawania futru połysku
- antystatyczna
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 07 × 3 cm |
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 4018653066966 |
| Kod producenta | 81923 |
| Marka | bez marki |
| Nazwa handlowa | Szczotka podwójna dla psa do sierści 24×7 cm Kerbl |
| Przeznaczenie | dla psa |
| Włosie | plastik |
| Rodzaj | szczotka |
| Rodzaj sierści | sierść długa, sierść krótka |
| Cechy dodatkowe | szczotka dwustronna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 |



