Szczotka dla konia WaterLily, ze szlufką, miękka, 17 cm, MagicBrush
78,21 zł
12 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- tworzywo wyprodukowane w sposób zrównoważony: do 60% materiału pochodzącego z recyklingu w tworzywie sztucznym (PP); dodatkowe użycie ryżu i włókien słomy do 55%
- włosie wykonane w 65% z naturalnego włosia końskiego i 35% z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu
- ze szlufką (100% bawełny) na dłoń
- długość włosia: 3 cm
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 8 cm |
| Marka | MAGICBRUSH |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 17 cm |
| Drugi kod | 3297681 |
| Główny EAN-13 | 4018653190166 |
| Kod dostawcy | 3297681 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Waga netto | 0.22 kg |
| Kod CN | 9603 90 91 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Stawka VAT | VAT 23% |




