Stojak na siodło, czarny, Kerbl
302,78 zł
10 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- trwały i stabilny stojak na siodło ze stojakiem na ogłowia i dużym schowkiem
- elastyczny, zajmujący mało miejsca i łatwy do złożenia
- nadaje się do siodeł angielskich i zachodnich
- metal malowany proszkowo zapewnia długą żywotność
- wymiary ok. 89 x 71 x 46 cm
Informacje dodatkowe
| Waga | 4,219 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 89 cm |
| Marka | KERBL |
| Kolor producenta | czarny |
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość | 89 cm |
| Drugi kod | 3211640 |
| Głębokość | 71 cm |
| Główny EAN-13 | 4018653977958 |
| Kod dostawcy | 3211640 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Waga netto | 4.219 kg |
| Kod CN | 7326 90 98 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Stawka VAT | VAT 23% |




