Sól vet do kąpieli pierzenie loty Vet Animal 1000g
34,99 zł
988 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
⭐️VET-ANIMAL – SÓL-VET EUKALIPTUSOWY – 1 kg⭐️

Korzyści stosowania:
✅ Jedwabiście miękkie i elastyczne pióra – wspiera proces pierzenia
✅ Oczyszcza drogi oddechowe – naturalny olejek eukaliptusowy poprawia dotlenienie organizmu
✅ Chroni przed patogenami i pasożytami – naturalna dezynfekcja i ochrona przed roztoczami
✅ Regeneracja po lotach – mikroelementy wzmacniają odporność i przyspieszają regenerację
✅ Poprawa krążenia – kąpiel z solą pobudza układ krwionośny

Instrukcja stosowania:
✅ Rozpuścić 1 łyżkę soli w 15 litrach wody
✅ Stosować minimum raz w tygodniu
✅ W okresie lotów i pierzenia – częstsze kąpiele dla optymalnych efektów

➡️Skład:
✅ Wysoko zmineralizowana sól jodowo-bromowa
✅ Naturalny olejek eukaliptusowy
✅ Jony: sodu, wapnia, magnezu, jodu, bromu, żelaza
➡️ Opakowanie:
1 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5903672463409 |
| Kod producenta | Sól vet do kąpieli gołębi Vet Animal 650g |
| Marka | Vet Animal |
| Rodzaj | preparaty do dezynfekcji |
| Nazwa handlowa | Sól vet eukaliptusowy do kąpieli gołębi na pierzenie loty Vet Animal 650g |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Postać | proszek |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 0.65 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |
| Waga z opakowaniem | 1 kg |






