Sok z czarnego bzu dla gołębi na odporność Leśna Dolina 500ml
32,99 zł
992 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

LEŚNA DOLINA Sok z czarnego bzu
Opakowanie: 500ml
Produkt przeznaczony dla gołębi
Właściwości i działanie:
– jest preparatem bogatym w naturalne witaminy sole mineralne oraz substancje biologiczne czynne, które działają wzmacniająco i przeciwzapalnie na układ oddechowy i pokarmowy.
– mobilizuje układ odpornościowy do skutecznego działania.
Dawkowanie i stosowanie:
– 1 – 2 łyżki stołowe na 1 litr wody lub 0,8kg karmy 2 – 3 razy w tygodniu.
– przez cały rok, zwłaszcza w okresie zagrożenia chorobami zakaźnymi przez 5 – 7 dni non stop.
Skład:
– sok z owoców czarnego bzu 100%.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5904960063196 |
| Kod producenta | Sok z czarnego bzu 500 ml Leśna Dolina |
| Marka | Leśna Dolina |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Nazwa handlowa | Sok z czarnego bzu dla gołębi 500 ml Leśna Dolina |
| Opakowanie | inne |
| Postać | płyn |
| Typ karmy | inny |
| Zastosowanie | wzmocnienie odporności |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 0.5 |
| Waga | 0.5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |



