Smakers Snack Bakaliowy Dla Szynszyla Vitapol 90 g 2 szt.
7,72 zł
998 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Smakers Snack Bakaliowy Dla Szynszyli – Vitapol
Opakowanie: 90 g 2 szt.
Smakers® stanowi urozmaicenie i uzupełnienie diety gryzoni i królików.
To mieszanka orzechów z jabłkiem, czarnym bzem oraz skórką pomarańczową. Orzechy uzupełniają dietę w witaminę E, która działa ochronnie na układ nerwowy i układ odpornościowy, jest doskonałym przeciwutleniaczem. Poza tym są bogatym źródłem magnezu oraz witaminy B i B1, a zawarte w nim tłuszcze to głównie korzystne dla zdrowia nienasycone kwasy tłuszczowe. Owoce czarnego bzu są źródłem witaminy A, B1, B2, C oraz karotenoidów i jodu, pektyn, garbników, soli mineralnych oraz olejków eterycznych.
Mieszanka paszowa uzupełniająca.
Skład: pszenica (25%), mąka pszenna, orzech ziemny obłuszczony (11%), orzech laskowy, skórka pomarańczowa (3%), jabłko suszone (2,5%), czarny bez suszony (2,5%), kokos wiórki (1,5%), drożdże. Dodatki: dodatki sensoryczne: barwniki. Składniki analityczne: białko surowe (ozn. Met. Kjeldahla) min. 10,8%, tłuszcz surowy min. 8,6%, włókno surowe max. 5,46%, popiół surowy max. 2,31%, wilgotność max. 12%.
Podawać jako uzupełnienie codziennej diety.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Waga produktu | 0.09 |
| EAN | 5904479016065 |
| Kod producenta | Smakers Bakaliowy Szynszyla Vitapol 90g 2szt. |
| Marka | Vitapol |
| Nazwa handlowa | Smakers Snack Bakaliowy Dla Szynszyla Vitapol 90 g 2 szt. |
| Rodzaj karmy | przysmaki |
| Typ | kolba |
| Karmy specjalne | karma uniwersalna |
| Opakowanie | kartonik |
| Rodzaj zwierzęcia | chomik, koszatniczka, królik, mysz, myszoskoczek, świnka morska, szczur, szynszyla, wiewiórka |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.1 |



