Skrzynka na akcesoria do czyszczenia konia Roma, granatowy, Covalliero
218,52 zł
2 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- duży pojemnik do czyszczenia w nowoczesnych kolorach i stylu
- wytrzymała, centralnie umieszczona pokrywa umożliwia szybkie otwieranie i zamykanie
- mocny uchwyt zintegrowany z pokrywą umożliwia bezpieczny transport nawet w pełni zapakowanego pudełka
- idealne wymiary wnętrza (szer. X wys. X gł .: 405 x 320 x 305 mm) i dodatkowa przegroda oznacza, że jest nawet miejsce na butelki przechowywane w pozycji pionowej
- wyjmowana komora na drobne przybory
-
kolory z efektem perłowym
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,738 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 29 cm |
| Marka | COVALLIERO |
| Kolor producenta | granatowy |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 40 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Drugi kod | 321770 |
| Główny EAN-13 | 4018653009840 |
| Kod dostawcy | 321770 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Pochodzenie | Made in Italy |
| Waga netto | 1.738 kg |
| Kod CN | 3926 90 97 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Poprzedni kod SKU | 05-6096 |




