Siatka na siano Flexi Strong, zielony, 90 x 90 cm, oczko 4,5 cm, Kerbl
165,99 zł
31 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- łatwe do zamocowania za pomocą szybko zwalnianych sprzączek
- gruby sznurek 6 mm zapewnia długą żywotność
- do boksu, padoku lub pastwiska
- łatwe do napełnienia
- Materiał Polipropylen
- Rozmiar oczek: 4,5 x 4,5 cm
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,949 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 × 90 cm |
| Marka | KERBL |
| Kolor producenta | zielony |
| Szerokość | 90 cm |
| Długość | 90 cm |
| Drugi kod | 3223400 |
| Główny EAN-13 | 4018653196724 |
| Kod dostawcy | 3223400 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Waga netto | 0.949 kg |
| Kod CN | 5608 19 30 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Stawka VAT | VAT 23% |




