Rozitol krople dla gołębi Rohnfried 50 ml
54,99 zł
989 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Rozitol- krople dla gołębi. Rohnfried
Opakowanie: 50 ml
- Odflegmianie
- Więcej konkursów
- Czyste drogi oddechowe
Jak już wiadomo od dłuższego czasu, gołąb pocztowy orientuje się w najbliższym otoczeniu również zmysłem węchu. Dlatego ważne jest, by na loty wysyłane były gołębie z czystymi drogami oddechowymi. Rozitol czyści nos i powoduje rozluźnienie zaschłego śluzu. Kurz i zaległy śluz zostają rozpuszczone, po czym mogą zostać przez gołębia połknięte lub usunięte przy pomocy wacika.
Zalecane stosowanie:
Dawkowanie: 1 do 2 kropli do każdego otworu nosowego lub 30 kropli na 1 litr wody.
Gołębie rozpłodowe: 14 dni przed parowaniem
Gołębie lotowane: 14 dni przed pierwszym oblotem
14 dni przed lotami treningowymi
3-4 razy w sezonie lotowym, 6 dni przed ważnymi lotami
Gołębie młode: zawsze po chorobie młodych, 14 dni przed pierwszymi lotami treningowymi.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Röhnfried |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Zastosowanie | inne |
| Kod producenta | Rozitol krople dla gołębi Rohnfried 50ml |
| Nazwa handlowa | Rozitol krople dla gołębi Rohnfried 50 ml |
| Opakowanie | plastikowa butelka |
| Postać | krople |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 0.05 |
| Waga | 0.05 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.1 |
| EAN | 4058467616155 |




