Przyrząd do usuwania guza
46,45 zł
54 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- Długość: 15 cm
- Ze stali nierdzewnej
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,011 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 cm |
| Drugi kod | 1553 |
| Marka | KERBL |
| ø Średnica | 4.4 mm |
| Kod dostawcy | 1553 |
| Waga netto | 0.011 kg |
| Główny EAN-13 | 4018653150535 |
| Długość | 15 cm |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 9018 32 10 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/10 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poprzedni kod SKU | 01-5135 |



