Przewód do środków myjących, zasada, niebieski, 10/6 mm, 50m
258,49 zł
1004 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
Wężyki do dozowania środków myjących, wykonane z opornego na środki chemiczne tworzywa.
- Kolor niebieski – środek zasadowy
Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 cm |
| ø Średnica | 6 mm |
| Waga netto | 3 kg |
| Główny EAN-13 | 5902385803533 |
| Długość | 50 m |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 3917 32 00 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Aktualność | Oferta stała |



