Pokrzywa w proszku dla gołębi Leśna Dolina 500g
45,00 zł
988 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Pokrzywa- Leśna Dolina
Opakowanie: 500g
WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE:
Zawiera duże ilości makro i mikroelementów (magnez, fosfor, wapń, siarka, żelazo, potas, jod, krzem, sód), witamin (A, B, C, E, K) oraz korzystnych dla zdrowia flawonoidów i fitosteroli. Ze względu na takie bogactwo składników prozdrowotnych działa ogólnie wzmacniająco, pobudzająco na przemianę materii, wspomaga procesy krwiotwórcze i odpornościowe, wpływa korzystnie na pracę przewodu pokarmowego i wydalniczego, działa odtruwająco, bakteriostatycznie i przeciwbiegunkowo.
WSKAZANIA:
Stany wyczerpania i rekonwalescencji, wspomaganie formy lotowej, funkcji rozrodczych i wychowu młodych. Profilaktycznie – zapobieganie niedoborom minerałów i witamin, chorobom układu pokarmowego i wydalniczego.
DAWKOWANIE:
1 łyżka stołowa pokrzywy na 1 kg karmy, 1 – 2 razy w tygodniu. 1 łyżkę suszu wymieszać z odpowiednią ilością wody (2 łyżki stołowe), wlać na przygotowaną karmę i dokładnie wymieszać.

Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5904960063189 |
| Kod producenta | Pokrzywa dla gołębi Leśna Dolina 500g |
| Marka | Leśna Dolina |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Nazwa handlowa | Pokrzywa w proszku dla gołębi na wzmocnienie odporność zdrowie Leśna Dolina 500g |
| Opakowanie | zgrzewany worek z zamknięciem strunowym |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 1 |
| Waga | 0.5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |




