Poidło z zaworem rurowym HP20 z podgrzewaniem rurki, 24 V/73 W, tworzywo, Kerbl
662,50 zł
83 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- Poidło wykonane z wysokiej jakości tworzywa;
- Ochrona przez zamarzaniem do -25ºC;
- Z mosiężnym zaworem rurowym;
- Regulowany przepływ wody, maksymalnie do 11 l/min;
- Możliwość zamontowania na ścianie lub na rurze;
- Przyłącze 1/2″ od góry lub od dołu;
- Wbudowany termostat;
- Temperatura włączenia ok. +5 °C, temperatura wyłączenia ok. +13 °;
- Z otworem odpływowym do łatwego czyszczenia;
- Pojemność: 2,8 l;
- Waga: 2 kg;
- Moc: 73 W.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,048 kg |
|---|---|
| Wymiary | 252 × 186 cm |
| Marka | KERBL |
| Drugi kod | 222055 |
| Kod dostawcy | 222055 |
| Kolor producenta | zielony |
| Przyłącze poidła | G 1/2" |
| Przepływ | 10 l/min. |
| Pojemność (j.m.) | 2.8 l |
| Główny EAN-13 | 4018653044841 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Szerokość | 252 mm |
| Wysokość | 186 mm |
| Głębokość | 316 mm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie [V] | 24 V |
| Moc [W] | 73 W |
| Waga netto | 2.048 kg |
| Kod CN | 8436 80 90 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/60 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Poprzedni kod SKU | 10-2393 |





