Plecionka ogrodzeniowa ECONOMY, 500 m, przezroczysta, Kerbl
149,83 zł
10 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
Dane techniczne:
- Długość: 500m
- Przewodniki nierdzewne: 2 x 0.5 mm
- Wytrzymałość: 45 kg
- Oporność: 0,35 Ω/m
- Przeznaczona do długich ogrodzeń
- Przezroczysta
- 2 ocynowane druty stalowe o średnicy 0,50 mm oplecione wokół nylonowego rdzenia 1,4 mm
- Doskonała przewodność
- 3 lata gwarancji stabilności UV
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,56 kg |
|---|---|
| Drugi kod | 44502 |
| Marka | KERBL |
| Kod dostawcy | 44502 |
| Typ przewodnika | Plecionka |
| Długość przewodnika | 500 m |
| Główny EAN-13 | 4018653445020 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Waga netto | 2.56 kg |
| Kod CN | 7326 20 00 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/8/192 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Poprzedni kod SKU | 11-0501 |



