Pasza startowa dla Kurcząt, Kurczak 1G Piast 5kg
23,00 zł
898 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

PASZA KURCZAK 1G wytwórni Piast Pasze
Opakowanie: 5kg
- Przeznaczenie: dla kurczaków 1-8 tygodni
- Forma: kruszonka
Właściwości:
- Mieszankę paszową pełno-porcjową produkowaną przez Wytwórnię Pasz PIAST opracowano na podstawie wymagań pokarmowych oraz wieloletnich obserwacji i doświadczeń prowadzonych na fermach wewnętrznych.
- Jakość surowca wysokobiałkowa,
- Zboża pochodzenia krajowego,
- Wykorzystanie optymalny poziom witamin oraz makro i mikroelementów, co zapewnia prawidłowy rozwój i wzrost.
SKŁAD
- – Białko ogólne 17,5%
- – energia metaboliczna 10,88
- – włókno surowe 3,5-4,0
- – lizyna 1,02%
- – metionina+cystyna 0,73%
- – wapń 0,97%
- – wapń ekwiwalent fitazy 0,16%
- – fosfor ogólny 0,63
- – fosfor ekwiwalent fitazy 0,14%
- – witamina A 12000 jm/kg
- – witamina D3 2500 jm/kg
- – witamina E jm/kg 50
- +kokcydiostatyk, bakteriostatyk
- wiek skarmienia 0-8 tygodni

Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 15 cm |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kod producenta | PASZA KRUSZONKA KURCZAK 1 (0-8 tyg) |
| Marka | Piast |
| Nazwa handlowa | Pasza startowa dla Kurcząt, Kurczak 1G Piast 5kg |
| Rodzaj | karma |
| Przeznaczenie | dla kur |
| Waga | 5 |
| Forma | kruszonka |
| Zastosowanie | |
| Wiek zwierzęcia | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5 |




