Pasza Kaczka Gęś 4-7tyg KB-2 Grower Neorol 25kg
58,00 zł
980 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Kaczka / Gęś KB-2 Grower – Neorol
Opakowanie: 25kg
Mieszanka paszowa pełnoporcjowa w formie granulatu krótkociętego dla Kaczek i Gęsi od 4 do 7 tygodnia życia.
Zawartość składników analitycznych w 1kg:
- Białko surowe: 17,00%
- Włókno surowe: 4,10%
- Tłuszcz surowy: 2,50%
- Popiół surowy: 5,00%
- Lizyna: 0,92%
- Metionina: 0,40%
- Wapń 0,80%
- Fosfor 0,60%
- Sód 0,15 %
Skład: pszenica, jęczmień, pszenżyto, kukurydza, śruta poekstrakcyjna słoecznikowa z obłuszczonych nasion słonecznika, śruta poekstrakcyjna sojowa, wywar gorzelniany zbożowy, śruta poekstrakcyjna rzepakowa , węglan wapnia, olej sojowy, monofosforan, chlorek sodu



Informacje dodatkowe
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 40 × 30 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | W-2522-DB-G-25 |
| Marka | Neorol |
| Nazwa handlowa | Pasza dla kaczek i gęsi od 4 do 7 tygodnia życia KB-2 Grower granulat Neorol 25kg |
| Rodzaj | karma |
| Przeznaczenie | dla gęsi, dla kaczek |
| Waga | 25 |
| Forma | granulat |
| Wiek zwierzęcia | 4 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 25 |






