Pasza dla kurcząt BROJLERÓW 1 Brojler Unipasz 20kg
65,00 zł
100 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Pasza dla brojlerów 1G DKA-S UNIPASZ
Opakowanie: 20kg
Forma : Kruszonka
Pasza od 1 do 4 tygodnia produkcji Unipasz Siematycze. Pełnoporcjowa pasza uznana wśród hodowców w całym kraju o zbilansowanym składzie. Mieszanka wyprodukowana pod nadzorem weterynaryjnym.

Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 20 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | DKA-S |
| Marka | Unipasz |
| Zastosowanie | |
| Nazwa handlowa | Pasza dla kurcząt BROJLERÓW 1 Brojler Unipasz 20kg DKA – S |
| Rodzaj | karma |
| Przeznaczenie | inne |
| Waga | 20 |
| Forma | kruszonka |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 20.1 |
| EAN | 5903858109954 |





