Pasza dla kurczaków kurcząt DKM2 Unipasz 6-16t 20k
59,00 zł
999 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Pasza dla kurcząt 2 DKM – 2 Kruszonka
Opakowanie: 20kg
Pasza dla kurczaków 6-16 tygodnia produkcji Unipasz Siematycze. Pełnoporcjowa pasza dla kurczaków. Uznana wśród hodowców w całym kraju o zbilansowanym składzie. Mieszanka wyprodukowana pod nadzorem weterynaryjnym.

Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 20 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | DKM-2 |
| Marka | Unipasz |
| Zastosowanie | poprawa apetytu, poprawa ogólnej kondycji, poprawa przemiany materii, suplementacja witamin, wspomaganie wzrostu |
| Nazwa handlowa | Pasza dla kurczaków kurcząt DKM2 Unipasz 6-16t 20kg kruszonka |
| Rodzaj | karma |
| Przeznaczenie | dla kur |
| Waga | 20 |
| Forma | kruszonka |
| Wiek zwierzęcia | 6 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 20.1 |
| Pojemność | 20 |
| EAN | 5903858109947 |





