Pasza dla brojlerów Brojler Finiszer 3 Neorol 25kg
56,00 zł
688 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Domowy Brojler Finiszer 3 – Neorol
Opakowanie: 25kg
Mieszanka paszowa pełnoporcjowa w formie granulatu dla brojlerów kurzych na ostatnie 7 dni uboju.
Pasze dla brojlerów kurzych posiadają optymalny dla poszczególnych grup wiekowych poziom białka, aminokwasów oraz makro i mikroelementów.
Nie zawiera kokcydiostatyku, co daje pewność, że tuszka trafiająca na stoły wolna jest od wszelkiego rodzaju dodatków antybiotykowych.
Składniki analityczne w 1kg:
- Białko surowe: 15,80%
- Włókno surowe: 3,50%
- Tłuszcz surowy: 2,90%
- Popiół surowy: 4,20%
- Lizyna: 0,80%
- Metionina: 0,37%
- Kokcydiostatyk: (-)
Skład: pszenica, kukurydza, śrutowa poekstrakcyjna sojowa, jęczmień (ekologiczny 50%), pszenżyto, węglan wapnia, monofosforan (fosforan jednowapniowy), soja preparowana, olej sojowy


Dostosowana do potrzeb brojlerów:
- Pasze dla brojlerów kurzych posiadają optymalny dla poszczególnych grup wiekowych poziom białka, aminokwasów oraz makro i mikroelementów.
Struktura:
- Dopasowana do wieku zwierząt. Kruszonka i granulat w porównaniu do formy sypkiej zapewniają maksymalne pobranie składników odżywczych, bez możliwości sortowania paszy przez zwierzęta.
Jakość mięsa:
- Wysoka zawartość kukurydzy w mieszance poprawia wygląd i kolor tuszki. To dzięki zawartym w kukurydzy naturalnym barwnikom.
Oparta na polskich zbożach, głównie pszenicy i kukurydzy:
- Jako Polska firma wspieramy lokalny rynek. I w tym przypadku zastosowane zboża pochodzą od Naszych zaufanych dostawców.
Skład mineralny na korzyść wzrostu:
- Pasze pokrywają zapotrzebowanie na minerały na każdym etapie odchowu. Szczególną uwagę zwróciliśmy na wapń i fosfor, które są tak ważne w budowie kośćca rosnącego organizmu.
Dzięki naszym paszom brojlery rosną równomiernie, a ich mięso ma doskonałe walory smakowe.
Informacje dodatkowe
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 40 × 30 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Zastosowanie | |
| Kod producenta | bfi |
| Marka | Neorol |
| Nazwa handlowa | Pasza dla brojlerów Domowy Brojler Finiszer 3 Neorol 25kg karma |
| Rodzaj | karma |
| Przeznaczenie | inne |
| Waga | 25 |
| Forma | granulat |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 25 |





