Paśnik ocynkowany, mały, 56 x 29,5 x 23 cm, 10 mm, Kerbl
274,44 zł
5 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- ocynkowany
- wytrzymała i stabilna konstrukcja
- do montażu na ścianie
Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 × 29,5 × 23 cm |
| Drugi kod | 3230 |
| Marka | KERBL |
| Kod dostawcy | 3230 |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga netto | 3 kg |
| Szerokość | 29.5 cm |
| Główny EAN-13 | 4018653104224 |
| Długość | 56 cm |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 7326 90 98 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/78 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poprzedni kod SKU | 10-3024 |



