Paśnik na siano dla konia, duży, Kerbl
423,07 zł
23 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- ocynkowane
- wytrzymała konstrukcja
- do montażu na ścianie
- grubość pręta: 10 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 8,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75,3 × 47,5 × 46,5 cm |
| Marka | KERBL |
| Szerokość | 47.5 cm |
| Długość | 75.3 cm |
| Wysokość | 46.5 cm |
| Drugi kod | 3231 |
| Główny EAN-13 | 4018653104231 |
| Kod dostawcy | 3231 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Waga netto | 8.5 kg |
| Kod CN | 7326 90 98 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Stawka VAT | VAT 23% |



