Palik ogrodzeniowy z polipropylenu CLASSIC, 105 cm, poj. stopka, 25 szt., Kerbl
203,46 zł
21 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
Dane techniczne:
- Wysokość: 105cm
- Pojedyncza stopka
- 25 sztuk w opakowaniu
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Marka | KERBL |
| Kod dostawcy | 44497/25 |
| Główny EAN-13 | 5902385813938 |
| Kolor producenta | biały |
| Drugi kod | 44497/25 |
| Materiał | Polipropylen |
| Aktualność | Oferta stała |
| Waga netto | 1 kg |
| Kod CN | 3926 90 97 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/25 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Poprzedni kod SKU | 11-4394 |
| Rozmiar | 105 cm |




