Ovicalgen wapno z algami i olejkami OVIGOR 1kg
25,89 zł
989 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

OviCalgen – Ovigor
Opakowanie: 1 kg
Naturalne źródło wapnia z algami morskimi i olejkami eterycznymi. Jest doskonałym i niezbędnym w całym sezonie dostawcą minerałów, naturalnych witamin, makro- i mikroelementów. Jego regularne podawanie zapewni zdrowy chów i wzrost młodych, doskonałą formę lotników oraz ułatwi kształtowanie nowego upierzenia.
– stymuluje wzrost młodych i kształtuje silny układ kostny;
– wspomaga u samic tworzenie się mocnej skorupki jajek;
– wspiera budowę nowego upierzenia;
– poprawia trawienie polepszając przyswajalność karmy;
– pozytywnie wpływa na florę bakteryjną układu trawienia;
– poprawia czynności układu oddechowego;
– wzmacnia odporność gołębia.
Zalecane stosowanie:
1 łyżka na 1 kg karmy,
przez cały rok 1 – 2 x w tygodniu,
w okresie łączenia w pary i wychowu młodych – 3-4 x w tygodniu
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Zastosowanie | inne |
| EAN | 8716516290676 |
| Kod producenta | Ovicalgen wapno z algami olejkami OVIGOR 1kg |
| Marka | inna |
| Rodzaj | inny |
| Nazwa handlowa | Ovicalgen wapno z algami i olejkami OVIGOR 1kg dla gołębi |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |




