Ovibiotyk Probiotyk Dla Gołębi Ovigor 250 g
49,99 zł
999 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

OviBiotyk – Ovigor
Opakowanie: 250g
OviBiotyk podaje się w celu przywrócenia i stabilizacji flory bakteryjnej jelit, zasiedlenia odpowiednią florą bakteryjną układu pokarmowego oraz przy biegunkach różnego pochodzenia, także spowodowanych błędami żywieniowymi (np. przestawienie gołębi na inną karmę). Ochrania przewód pokarmowy przed rozwojem bakterii: E-Coli („choroba młodych” gołębi), Salmonelli. Wzmacnia układ immunologiczny.
Skład i koncentracja chloru, sodu i potasu odgrywają istotną rolę jako składniki skutecznie wspomagające leczenie chorób i zatruć pokarmowych, skracają czas stosowania antybiotyków i okres rekonwalescencji. Chronią organizm przed nadmierną utratą wody oraz elektrolitów. Bakterie z rodzaju Enterococcus faecium pozwalają szybko przywrócić prawidłowe funkcjonowanie mikroflory jelit.
Zalecane stosowanie:
ogólnie łyżeczka (5 g) na 1 kg karmy
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Ovibiotyk Probiotyk Dla Gołębi Ovigor 250 g |
| Marka | inna |
| Rodzaj | probiotyki i prebiotyki |
| Nazwa handlowa | Ovibiotyk Probiotyk Dla Gołębi Ovigor 250 g |
| Opakowanie | inne |
| Postać | proszek |
| Typ karmy | inny |
| Zastosowanie | inne |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 0.25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |




