
OrnitoVit Kanarki witaminy dla kanarka Dolfos 60g
24,89 zł
995 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

OrnitoVit KANARKI – DOLFOS
Mieszanka paszowa uzupełniająca dla kanarków i innych ptaków wróblowatych. Rozpuszczalna w wodzie.
Opakowanie: 60g
Przeznaczenie:
- zeberki
- ryżowce,
- mniszki
- mewki,
- amadyny
Właściwości:
OrnitoVit KANARKI jest rozpuszczalną w wodzie mieszanką przeznaczoną dla kanarków i innych ptaków wróblowatych, w skład której wchodzi dokładnie dobrany zestaw witamin, składniki mineralne oraz egzogenne aminokwasy.
Skład – Dodatki w 1kg:
- Witamina A: 850 000 j.m.
- Witamina D3: 78 500 j.m.
- Witamina E: 3 000 mg
- Witamina C: 7 143 mg
- Witamina B1: 572 mg
- Witamina B2: 858 mg
- Witamina B6: 714 mg
- Witamina B12: 3 400 µg
- Biotyna: 5 720 µg
- Niacyna: 4 714 mg
- Kwas pantotenowy: 1 214 mg
- Miedź (siarczan miedzi * 5H2O) 145 mg, Jod (jodek potasu) 14,6 mg, Selen (selenian (IV) sodu) 10 mg; Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: 3c301 DL-Metionina technicznie czysta 3,88g, 3.2.3 monochlorowodorek L-Lizyny 4,14g
Informacje dodatkowe
L-Lizyna 4,1g/kg, DL-Metionina 3,8g/kg
Składniki analityczne w 1kg
Wapń 0%, Fosfor 0%, Sód 0%, Białko surowe 0%, Oleje i tłuszcze surowe 0%, Włókno surowe 0%, Popiół surowy 4%
Skład:
- laktoza, glukoza
Instrukcja stosowania:
1 miarka (0,7g) na 50 ml wody. Podaje się po rozpuszczeniu w wodzie do picia, a ptaki przyjmują ją według własnego zapotrzebowania. Przy podawaniu z karmą 1 miarka na 1 łyżkę stołową mieszanki jajecznej (ilość dla ok. 15 dorosłych kanarków).
Można także odmierzoną ilość podać po zmieszaniu z miękkim pokarmem.

Zapraszam na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5902232648096 |
| Kod producenta | OrnitoVit Kanarki witaminy kanarka Dolfos 60g |
| Marka | Dolfos |
| Waga | 0.06 |
| Nazwa handlowa | OrnitoVit Kanarki witaminy dla kanarka kanarków Dolfos 60g |
| Rodzaj | inny |
| Karmy specjalne | nie dotyczy |
| Wielkość zwierzęcia | uniwersalne |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.1 |


