Oreganum 100 oregano dla gołębi Patron 250 g
23,88 zł
996 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Oreganum 100 Patron
Opakowanie: 500g
OREGANUM®-100 – to czyste, najwyższej jakości, naturalne, zmieloneOreganum Vulgaris. Działa równie korzystnie dla zdrowia jak OREGASOJ ®-Premium. Użyte w naszym produkcie oregano pochodzi z kraju o ciepłym klimacie, bo tylko takie może zawierać najcenniejsze składniki.
Wychowanie młódków przy pomocy tego dodatku pokarmowego jest łatwiejsze, a adenowirusy nie mają do nich łatwego dostępu
Stosowanie i dawkowanie:
– 1 łyżka stołowa na 1kg karmy zwilżonej olejem 1 – 2 razy w tygodniu przez okres całego roku.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Patron |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Kod producenta | Oreganum 100 oregano dla gołębi Patron 250 g |
| Nazwa handlowa | Oreganum 100 oregano dla gołębi Patron 250 g |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Postać | proszek |
| Typ karmy | inny |
| Zastosowanie | wzmocnienie odporności |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 0.5 |
| Waga | 0.25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |




